ComunicatLucian Ioan Rus: O Șansă pentru Renașterea Deva!

Lucian Ioan Rus: O Șansă pentru Renașterea Deva!

-

- Advertisment -

Când vine vorba de viitorul orașului Deva, schimbarea este esențială, iar Lucian Ioan Rus reprezintă acea schimbare de care orașul nostru are nevoie! Într-o perioadă în care transparența și integritatea sunt la fel de importante ca și dezvoltarea economică și socială, Lucian Ioan Rus se evidențiază prin dedicarea sa față de comunitate și promisiunea de a aduce o nouă eră de progres în administrația locală.

Cu o viziune orientată către viitor, Lucian Ioan Rus propune soluții inovatoare pentru problemele actuale ale orașului Deva. De la revitalizarea economică a centrului orașului până la îmbunătățirea infrastructurii și serviciilor publice, candidatul nostru este pregătit să transforme Deva într-un loc mai prosper și mai atrăgător pentru locuitori și investitori.

Este clar că schimbarea este necesară, iar actualul primar nu mai poate oferi orașului nostru direcția și liderul de care avem nevoie. Este timpul pentru o nouă viziune, pentru un nou început, iar Lucian Ioan Rus este persoana potrivită să conducă această transformare. Haideți să ne unim și să îi oferim șansa de a face din Deva un loc mai bun pentru toți!

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

spot_img

Ultimele articole

Participarea ministrului afacerilor externe Luminița Odobescu la reuniunea ministerială cu tema Eforturi de implementare a soluției celor două state, inclusiv problematica recunoașterii

Ministrul afacerilor externe Luminița Odobescu a participat duminică, 26 mai 2024, la Bruxelles, la reuniunea ministerială cu tema Eforturi de...

Proiecte pentru nevoilor oamenilor din zona luncii Dunării

Oamenii din Dăbuleni au spus că, o dată la patru ani, aud aceleași promisiuni: asfaltări, rețea de apă și...

Lacul Surduc îşi va atinge potențialul turistic.

La Fârdea, întâlnim o primăriță extrem de ambițioasă care e foarte apropiată de comunitate. Violeta Dobrean şi-a propus lucruri mari...
- Advertisement -spot_img

Intervenții pentru prevenirea și investigarea violenței

În primele 4 luni ale acestui an, polițiștii au emis 4.006 ordine de protecție provizorii, 1.651 dintre acestea fiind...

Vizita de lucru a secretarului de stat Daniela Gîtman în Republica Turcia

Secretarul de stat pentru afaceri europene Daniela Gîtman a efectuat joi, 23 mai 2024, o vizită de lucru la...

Must read

You might also likeRELATED
Recommended to you